Заробіток в інтернеті П`ятниця, 26.04.2019, 6.35 AM
Вітаю Вас Гость | RSS
   Головна | заробіток на сайті | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 106
Статистика

на свому сайті ви зможете заробити найбільше тому спочатку потрібно зробити сайт який зацікавить людей а потім і отримувати гроші а заробити на сайті вам допоможуть два методи:

 

1)направлення пошукового трафіку з вашого сайту на іші сайти . Тобто ви розміщуєте на своєму сайті рекламні матеріали, а відвідувачі які на них клікають  потрапляють на рекламний сайт – це і є  продаж трафіку

 

2) Продаж посилань із сторінок вашого сайту. цей заробіток полягає в тому, що SEO-фахівці, що займаються пошуковою оптимізацією і просуванням WEB-сайтів, готові викуповувати рекламні місця (посилання на їх ресурси) на різних  сайтах з різними показниками рейтингами в пошукових системах. Від цього, рекламуючі ними сайти, піднімаються вище у списку пошукових систем. Для Яндекса  показником авторитетності веб-ресурсу є "тематичний індекс цитування" (ТІЦ), а для Google - "PageRank" (PR).

 

 Якщо ваш сайт має високу відвідуваність, то вам краще підійде продаж трафіку . Якщо ж ваш ресурс має відносно низьку відвідуваність то вам краще поєднувати продаж  трафіку з продажем посилань. а якщо ваш сайт знаходиться чорт зна де і його трафік «нижче нуля», то єдиний спосіб заробити це продаж посилань. У останньому випадку прибуток буде тим більше, чим вище показники.

 

 

Розглянемо варіанти продажу трафіку:  У цьому напрямі, одним з найбільш ефективних видів заробітку, є контекстна реклама. Деякі сайти отримують хороші прибутки - до 3$ з 100 хостів. Реклама відповідає темі вашого сайту що сприяє зацікавленості в ній відвідувачів. Кожен клік по рекламі вашого відвідувача оплачується. Вартість кліків у різних компаній різна , вона може змінюватись від декількох центів до декількох доларів.

 

Продаж посилань

 

Найпростіше це використовувати біржі посилань (Sape, Xap, MainLink ). Ви просто розміщуете в себе на сайті код і все , але за те що вони за вас знаходять усі ці посилання компанії знімають певний  відсоток . Тобто процес продажу посилань  автоматизуєця                                               


                                                                              

Sape - у них найменша комісія системи 10% виплати проводяться в WMZ, WMR , посилання можна розміщувати на будь-яких сторінках сайту . Свій заробіток можна отримати пртягом 24-ох годин після запиту, є партнерська програма .

 


MainLink - комісія системи 20%. Виплати проводяться після закінчення терміну розміщення посилань (мінімум 2 місяць) в WMZ, WMR, Rupay,
Яндекс-деньги .

 

Xap - комісія системи 12.5% . Виплати відбуваються у внутрішній валюті (Ксапи ) яку потрібно переводити у WMZ


контекстна реклама

 На моєму сайту ви бачите рекламу від AdSense та бігуна вона приносить мені основний прибуток з сайту

 

Google AdSense є найкращим вибором для тих сайтів в яких мала відвідуваність так як у Google AdSense немає вимог по кількості відвідувачів . Мінімальна виплата 100$ гроші можна вивести через поштовий переказ (найкраще це робити в приват банку)

 

Бегун – мінімально в день на сайт повинні заходити двоє відвідувачів .Мінімальна виплата становить1200 рублів виплати в WMR WMZ  

Copyright MyCorp © 2019