Заробіток в інтернеті П`ятниця, 26.04.2019, 5.47 AM
Вітаю Вас Гость | RSS
   Головна | розззкрутимо сайт | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Cкільки Ви заробляєте в Інтернеті щомісяця?
Всього відповідей: 336
Статистика

Створивши сайт виникає потреба у його розкрутці так як чим більше відвідувачів у вас на сайті тим біліший прибуток у вас. Існують такі метрди розкрути:  

 

1. Реєстрація сайту у різних пошукових системах (Google.com , Yahoo.com , Meta-Ukraine.com , Rambler.Ru , Yandex.Ru , Meta-Ukraine.com )Перевагой такого методу е те що користувач набравши у пошуковій системі певні слова отримує список сайтів , які починає відкривати поки не знайде кращу відповідь на свій пошуковий запит.З мінусів цого способу є, те що ваш сайт може опинитись далеко не на першій сторінці , а відвідувач  наврятчи буде проглядати декілька сторінок.Рекомендую користуватися системою 1ps.ru на ній є платний та безплатний тарифні плани , але безплатнй з певними обмеженями.

 

2.Реестрація в різних каталогах . Переваги цього методу , це те що відвідувач цілеспрямовано переглядає сайти  певної тематики можливо зайде на ваш сайт , але зареєструвавшисьу каталозі ви опиняетесь на останньому місці , що зменшує шанс на те, що ваш сайт переглянуть.

 

3.реєстрація в різних рейтингах . Це майже теж саме, що й каталог але тут можна відсортувати сайти за рейтингом , а якщо у сайта багато відвідувачів значить він цікавий , але і тут є мінус – ільки почавши розкручувати сайт у нього буде малий рейтинг і він буде в самому кінці , але з часом ви підніметесь вище. Най відоміші це:

  

BigMir)net –популярний український рейтинг. Містить величезне число різних ресурсів, згрупованих по категоріях. Дуже зручна статистика. Загальні дані зберігаються в протягом місяця.

 

SpyLog  – на мою думку кращий рейтинг , але в безкоштовній версії недоступна більшість найважливіших звітів. Spylog надає дуже докладну статистику: більше 600 різних звітів (географічне положення відвідувача, його IP адреса, операційна системи, браузер,  монітора, процесор, інформація про те, з якого сайту прийшов відвідувач, скільки часу провів на сторінці, скільки чоловік знаходиться на сайті в даний момент, прогноз відвідуваності і багато що інше). Раніше Spylog дозволяв отримувати звіти за будь-який проміжок часу. Тепер для отримання повної статистики необхідно скористатися платною програмою SpyLog Tracker Pro. Можна працювати і безкоштовно, але при цьому звіти обмежені 10-денним терміном.

 

4.  Банерообмін це взаємовигідна система обну банерами з різними сайтами , ви розміщуете в себе на сайті їх банер , а вони ваш. Але основний мінус банерів це мала ефективність . Оцінити ефективністбанера можна за CTR це Відношення кліків по банеру до кількості показів банера, виражається у відсотках. Тому щоб по вашому банеру клікали він повинен бути красивим та інформативним. Аналізуючи статистику моїх банерів можна сказати що їх ефективність досить низька. На кожних 1000 показів доводиться лише 11-7 кліків. Тобто, щоб хтось перейшов на мій сайт   потрібно показати банер приблизно 120 разів.

 

Кращою банерообмінною мережою в Україні є Українська банерна мережа  

 

 популярна в Україні баннерна мережа. Сумарний оборот банерів в мережі складає більше 1 мільйона показів в день. Середній CTR 0,75. Підтримується більше 7 форматів банерів: 468x60, 100x100, 120x60, 160x60, 400x40, text, flash. Є обмінний пункт, в якому можна обміняти банери одного формату в банери іншого. Курс плаваючий і він міняється залежно від попиту і пропозиції на кожен з форматів, від CTR кожного формату. Плюс в цей курс обміну включена дуже велика маржа - податок, який збирається на користь УБМ

 

Ping Banner Network теж достатньо популярна мережа , сумарний оборот близько 200 000 показів в день. Середній CTR 0,58. Основний формат 468x60. Викуп показів проводиться автоматично для всіх аккаунтів без обмежень. Вартість $0.2 за 1000 показів в мережі PBN і $0.3 за 1000 - в мережі PBN Plus. Мінімальна виплата $20.

 

5. Реєстрація в різних поштових спонсорів (про них на мому сайті на цій сторінці)

Ви можите в них рекламувати свій сайт адо добавити в завдання (щоб вам на сайті поклікали нарекламу , так заплативши 0,2 0,3 рублі ви заробите значно більше)

 

6. Обмін відвідуванням , ваш сайт хтось відвідує ,а ви його.Суть системи полягає в тому, що відкривається вікно розділене на дві частини: вверху– службова частина, в нижній частині завантажуються сторінки учасників системи.Система заробляє завдяки банеру, що відображається в службовій, переваги цього методу це

 збільшення рейтингу    2. Якщо Ваш сайт зареестрований в банерній мережі, то при кожному відвідуванні вашого сайту, буде збільшуватись кількість показу банера, тим самим привертаючи ще більше відвідувачів до вашого сайту. Але відвідувачі, що приходять на ваш сайт завдяки системі обміну  рідко цікавляться вмістом вашого сайту, тому вони наврятчи зацікавляця вашим сайтом. Користуюсь цими системами
Copyright MyCorp © 2019